طراحی بنر های تبلیغاتی،آرم و لوگو،هدر و اسلایدر

طراحی بنرهای تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی آرم ولوگو

طراحی هدر و اسلایدر

طراحی کارت ویزیت
مطالب وبلاگ تیوسک بنر بهترین مطالب مربوط به تبلیغات اینترنتی و طراحی بنر
پروژه های آگهی نامه اَدزیرانی

سایت آگهی نامه ادزیرانی یکی از مشتریان قدیمی تیوسک بنر میباشد و تا حالا طراحی های زیادی برای این مجموعه انجام شده که نمونه از این پروژه ها را میتوانید به همراه مصاحبه کوتاهی با جناب آقای دکتر شفیع پور مدیریت این مجموعه در ادامه مطلب مشاهده کنید

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

نمونه کار بنر

مصاحبه کوتاهی با آقای دکتر شفیع پور صاحب پروژه

سلام آقای دکتر شفیع پور لطفا در شروع خودتون رو معرفی کنید و کمی از زمینه کاریتون بگید تا ببیندگان ما بیشتر با شما آشنا بشوند؟

سلام خوشحالم که این فرصت در اختیارم قرار داده شد تا درباره همکاری با تیوسک بنر چند کلمه ای گفتگو کنیم.

من دکتر شفیع پور هستم و باید عرض کنم که مجموعه تحت مدیریتم فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرد؛ در ابتدا کار را با راه اندازی فروشگاه آنلاین کتاب آغاز کردیم که تا امروز هم ادامه دارد. در سال ۱۳۹۳ اقدام به اخذ مجوز از ارشاد جهت فعالیت در زمینه ترجمه و ویرایش کردیم و اقدام به تاسیس سایتی جهت ارائه خدمات ترجمه و ویرایش به صورت آنلاین نمودیم که تا کنون گسترش زیادی پیدا کرده است. خوشبختانه آشنایی ما با تیوسک بنر برمی گردد به سال ۱۳۹۴ و زمان شروع به فعالیت در زمینه آگهی نامه اینترنتی. در حال حاضر من به عنوان «آگهی نامه ادزیرانی» با شما گفتگو می کنم.

از چه طریقی با تیوسک بنر آشنا شدید؟

برای کار طراحی بنر گیف قبلا با دو مجموعه دیگر همکاری کرده بودیم که از نظر کیفیت کار، زمان تحویل و هزینه دریافتی رضایت چندانی نداشتیم. به همین دلیل با جستجو در گوگل با تیوسک بنر آشنا شدیم و تا امروز هم همکاری ما ادامه دارد.

:آیا از کیفیت کار انجام شده برای شما توسط تیوسک بنر راضی بودید؟ لطفا یک نمره از ۰ تا ۲۰ به کیفیت کار بدهید؟

علت ادامه همکاری ما با تیوسک بنر فقط کیفیت کار نیست بلکه شیوه انجام کار توسط تیوسک بنر هم عامل دیگری برای تداوم این همکاری بوده است. من نه تنها به کیفیت کار بلکه به شیوه انجام کار تیوسک بنر نمره ۲۰ میدهم.

هزینه ای که برای انجام پروژه شما درخواست شد را مناسب دیدید؟

هزینه انجام کار توسط تیوسک بنر را تا کنون با بسیاری از خدمات دهندگان دیگر مقایسه کرده ایم و به این نتیجه رسیده ایم که تیوسک بنر هزینه بسیار مناسبی نسبت به دیگر خدمات دهندگان دریافت می نماید؛ همه مشتریان خدمات گرافیکی می توانند به راحتی صحت این موضوع را دریابند.

پاسخگویی پشتیبان سایت چطور بود؟

نکته قابل توجه در شیوه ارائه خدمات توسط تیوسک بنر این است که به فاصله کوتاهی به درخواست ثبت سفارش پاسخ داده می شود و ارائه طرح اولیه و کار نهایی نیز به سرعت انجام می گیرد.

آیا پروژه شما در زمان تعیین شده انجام شد؟

پتمامی پروژه هایی که تا کنون به تیوسک بنر سفارش داده ایم در موعد تعیین شده به انجام رسیده و تاکنون شاهد هیچگونه تاخیری نبوده ایم.

نظر شما در مورد نحوه کار تیوسک بنر یعنی دریافت هزینه پس ازانجام و تحویل پروژه چیه؟

صادقانه باید عرض نمایم که کلیدی ترین استراتژی که موجب جلب اعتماد ما به تیوسک بنر شد همین شیوه دریافت وجه بود؛ بسیاری از کسب و کارهایی که در فضای مجازی خدمات دهی می کنند انتظار دارند مشتری پیش از ارزیابی کیفیت و نحوه کارشان، تمام یا بخشی از هزینه را پرداخت نماید. این انتظار بسیار نامعقولی است، به ویژه با مشاهده بسیاری از کلاهبرداری ها که در فضای مجازی انجام می شود. ما نیز از تیررس این کلاهبرداری ها، حتی توسط سایتهای دارای نماد اعتماد، مصون نبوده ایم و دریافت وجه بدون ارائه خدمات را تجربه کرده ایم: از فروش فالور گرفته تا فروش آی پی یا حتی فروش کتاب و دیگر موارد.

شاید الان کسی که این مصاحبه رو میخونه تصمیم داشته باشه که پروژه طراحی شو به تیوسک بنر بده و بخواد از شما در مورد کار ما بپرسه چی دارید بهش بگید؟

حتی پیش از انجام این مصاحبه هم من تیوسک بنر را به همه متقاضیان دریافت خدمات متنوع گرافیکی توصیه کرده ام و خواهم کرد؛ شیوه و کیفیت انجام سفارشات توسط تیوسک بنر بزرگترین مهر تایید بر این پیشنهاد است.

اگر سوالی بود که نپرسیدیم یا شما نکته ای رو میخواهید یادآور بشید بفرمایید؟

امیدوارم همه مشتریان بالقوه که نیاز به نوع خدمات ارائه شده توسط تیوسک بنر دارند، با مراجعه و دریافت خدمات از آن مشوق ادامه و توسعه فعالیت این برند باشند و به این ترتیب فضا را برای انجام خدمات صادقانه در فضای مجازی فراهم نمایند. از تیوسک بنر هم به خاطر ترتیب دادن این مصاحبه سپاسگزارم.

با تشکر از آقای دکتر شفیع پور که در این بخش از تیوسک بنر با ما همکاری کردند

حتما کانال تیوسک بنر را در آپارات دنبال کنید
بنر تبلیغاتی حرفه ای لازم دارید!
هم اکنون سفارش خود را برای ما ارسال کنید...

این مطالب هم شاید برایتان جالب باشد

  • تمام اطلاعات وارد شده در فرم زیر نزد تیوسک بنر محفوظ است