24 ساعته در دسترس هستیم
با ما تماس بگیرید : 09139975109
info[@]tebanner.ir
آی دی تلگرام : tebanner@

تولید محتوا تصویری برای سایت

تولید محتوا تصویری برای سایت

تولید محتوا تصویری برای سایت

یکی از محتواهای پر کاربرد در شبکه های اجتماعی محتواهای تصویری می باشد که به صورت تصاویر گرافیکی و عکس استفاده می شود تصاویر در شبکه های اجتماعی به صورت لایف استایل، تصاویر محصولات و خدمات و همچنین گزارش های تصویری از رویداد ها، نمایشگاه ها و محیط های فروش و تولید ارائه و نشر می گردد. اکثر تصاویر گرافیکی به منظور افزایش نفوذ کلام و معرفی خدمات در چهار چوب گرافیک به کاربر عرضه می گردد، محتوای مناسبتی، رویداد های جهانی و غیره بهانه خوبی برای ارتباط مداوم با کاربران به منظور تاثیر گذاری بیشتر در ذهن مخاطب خواهد بود.

تولید محتوا تصویری به زبان ساده

بطور خلاصه و ساده تولید محتوای تصویری را میتوان به این صورت تعریف کرد تصویر ویا مجموعه تصاویری که بصورات روزانه با هدف و محتوا خاص در سایت ،کانال های تلگرام،صفحات اینستاگرام و …قرار میگیرد .تیم طراحی ما آماده همکاری با مدیران و صاحبان کانال های تلگرامی ،سایت ها و صفحات اینستاگرام در زمینه طراحی و انتشار محتوا تصویری به صورت پروژه ای یا ساعتی ( در هنگام همکاری تعداد ساعت خاص در هرروز برای تولید محتوا در نظر گرفته میشود) میباشد.

درباره تولید محتوا تصویری بیشتر بدانید

تولید محتوا تصویری یک فرایند تخصصی که در آن بیشترین توجه به طراحی وخلق یک تصویر مرتبط به موضوع و هدف در نظر گرفته شده هست .در اینجا منظور از تولید محتوا تصویری ایجاد یک تصویر برای استفاده در اینستاگرام،تلگرام،سایت و… میباشد که میتواند دربردارنده محتوای آموزشی،خبری،مناسبتی،تخفیف و… باشد تصاویر نسب به متن ها در بازدهی و رساندن مفهوم تاثیر بیشتری دارند.

درباره تولید محتوا تصویری برای سایت

تولید محتوا پادشاه است . این جمله را معمولا در حوزه سئو و بهینه سازی سایت زیاد شنیدیم .زمانی که برای سایت خود به فکر ایجاد یک پست با کیفیت و بهینه هستیم علاوه بر اینکه باید بهترین و مفید ترین پست ها را انتخاب کنیم باید برای پست ها تصاویری مناسب نیز انتخاب کنیم تا بیننده بیشتر جذب پست ارسالی شوند پس تولید محتوا تصویری در پست های سایت مان اثر قابل توجه ای دارد و باید در ایجاد پست های سایت مان به آن اهمیت خاصی بدهیم.

تیوسک بنر چه خدماتی در قسمت تولید محتوا سایت به شما ارائه میدهد

طراحی محتوا تصویر پست ها
طراحی پست های ثابت
و طراحی هرگونه فایل مورد نیاز سایت ها
تیم طراحی ما آماده همکاری با مدیران سایت ها،کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرام در زمینه تولید محتوا تصویری هست

در صورتی که به تولید محتوا تصویری برای سایت،کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام خود لازم دارید کافیه با ما تماس بگیرد تا در مورد شرایط همکاری باهم صحبت کنیم

به این مطلب امتیاز بدهید

این مطالب هم شاید براتون مفید باشه