24 ساعته در دسترس هستیم
با ما تماس بگیرید : 09139975109
info[@]tebanner.ir
آی دی تلگرام : tebanner@

مصاحبه کوتاه با مدیریت ترجمانیک

مصاحبه کوتاه با مدیریت ترجمانیک

مصحابه کوتاه با مدیریت ترجمانیک

تیوسک بنر افتخار همکاری با استارت اپ ترجمانیک به مدیریت جناب آقای فعله گری را از اوایل سال ۹۶ دارد
و تا حال در پروژه های زیادی با هم همکاری داشته ایم و تعدادی زیادی بنر تبلیغاتی گیف برای مجموعه ایشان طراحی شده شما میتوانید مصاحبه کوتاهی با جناب آقای فعله گری مدیریت مجموعه ترجمانیک در زیر مشاهده کنید. تمام سوال ها با رضایت کارفرما پاسخ داده شده و پاسخ بدون هیچ گونه ویرایشی در این پست قرار گرفته

مصاحبه کوتاهی با آقای فعله گری

سلام جناب آقای فعله گری لطفا در شروع خودتون رو معرفی کنید و کمی از زمینه کاریتون بگید تا کسانی که در حاله مشاهده این مطلب هستن بیشتر با شما آشنا شوند؟

در ابتدای امر لازم میدانم از زحمات گروه تیوسک بنر و همچنین خوش سلیقگی و عملکرد خوبتان قدردانی کنم. این را صادقانه میگویم که در طی یک سال و ۴ ماه که از فعالیت استارتاپ ما گذشته، گروه تی بنر یکی از بهترین سایت های طراحی بنر بوده است که ما را به خوبی در مسیر هدفمان یاری کرده است. بنده فعله گری هستم موسس و مدیر استارتاپ ترجمانیک که از شهریورماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده ایم. ترجمانیک با هدف ارائه خدمات ترجمه مقاله و همچنین کارهای ویراستاری برای جامعه دانشگاهی کار خود را آغاز کرد. این استارتاپ در طول یک سال و چند ماه فعالیت خود توانسته است که با کمک مترجمین خوب خود خدمات ارزنده ای را به جامعه دانشگاهی ارائه نماید. خوشحالیم که هم اکنون دانشجویان و اساتید با رضایت روزافزون، کارهای بیشتری را به سوی این استارتاپ هدایت می کنند.

از چه طریقی با تیوسک بنر آشنا شدید؟

نحوه آشنایی از طریق سرچ در گوگل بود. بنده از طریق نتایجی که از گوگل دریافت کردم با چندین سایت مکاتبه کردم و در نهایت تیوسک بنر به عنوان بهترین گزینه نهایی شد.

آیا از کیفیت کار انجام شده برای شما توسط تیوسک بنر راضی بودید؟ لطفا یک نمره از ۰ تا ۲۰ به کیفیت کار بدهید؟

همانطور که در ابتدای صحبت‌هایم عرض کردم از عملکرد تیوسک بنر رضایت کامل دارم. ایده های خلاقانه و همچنین پاسخگویی سریع شما یکی از مزیت های رقابتی در مقایسه با سایر وبسایت های طراحی بنر است. در میان سایت هایی که تاکنون در زمینه طراحی فعالیت داشته اند تیوسک بنر بالاترین نمره را می گیرد. من امتیاز ۲۰ را به گروه شما می دهم.

هزینه ای که برای انجام پروژه شما درخواست شد را مناسب دیدید؟

به نظر بنده قیمت دریافتی در ازای کیفیت کار بسیار مقرون به صرفه و منطقی است. با هزینه ای کمتر نسبت به وبسایت های دیگر کاری باکیفت تر ارائه می شود. این یکی از نقاط قوت است که باوجود هزینه دریافتی کمتر کار مناسب تری ارائه می گردد.

پاسخگویی پشتیبان سایت چطور بود؟

تا الان که چندین ماه است که با شما همکاری داریم پاسخگویی بسیار مناسب بوده است و امیدوارم با همین اشتیاق و پشتکار به فعالیت های خود ادامه دهید.

آیا پروژه شما در زمان تعیین شده انجام شد؟

تا الان که حدود ۱۱ پروژه با شما داشته ایم اکثرا طبق زمان مقرر شده ارائه شده اند و بسیار مورد رضایت بنده بوده است.

نظر شما در مورد نحوه کار تیوسک بنر یعنی دریافت هزینه پس ازانجام و تحویل پروژه چیه؟

بسیار جالب است که در جو بی اعتمادی که بر فضای اینترنت حاکم است سایت تیوسک بنر رویکرد نوینی را اتخاذ کرده است و درستی و صداقت را یکی از ویژگی های مشتریان خود می داند به صورتیکه با اعتماد به کارفرما وجه کار را پس از تحویل کار دریافت می کند. به نظر بنده این کار علاوه بر افزایش ارتباط دوستانه تر با مخاطبین، تاثیر بسزایی در ایجاد حس اعتماد و درستکاری در جامعه دارد. این استراتژی تیوسک بنر همواره به عنوان یک الگو برای بنده مطرح بوده است و سعی کرده ام تا حد امکان در کسب و کار خودم به کار بگیرم.

شاید الان کسی که این مصاحبه رو میخونه تصمیم داشته باشه که پروژه طراحی شو به تیوسک بنر بده و بخواد از شما در مورد کار ما بپرسه چی دارید بهش بگید؟

بنده به تمامی کاربرانی که مصاحبه بنده را میخوانند عرض می کنم که می توانید مهمترین انفاق کسب و کارتان که همان تبلیغات است را با گروه تیوسک بنر با اطمینان بیشتری پیش ببرید. تحویل کار با کیفیت مطلب و هزینه های مقرون به صرفه و اقتصادی از مزیت هایی است که می تواند کسب و کار شما را به مرحله تازه تری هدایت نماید.

با تشکر از آقای فعله گری که در این بخش از تیوسک بنر با ما همکاری کردند

این مطالب هم شاید براتون مفید باشه